www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1188 napja lejárt

a RAVATHERM Hungary Kft. pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

Könyvelő munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • napi könyvelési feladatok,
  • időszaki (heti, havi, negyedéves, éves) riportok elkészítése
  • havi / negyedéves / éves zárások és beszámoló készítés,
  • adóbevallások készítése,
  • üzletágakkal való napi kapcsolattartás,
  • pénzügyi, ill. kontrolling feladatok ellátása;
  • hatósági kapcsolattartás,
  • szerződések, teljesítés igazolások formai és tartalmi ellenőrzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség,
  • legalább 3 év pénzügyi-számviteli tapasztalat,
  • kontrolling iránti affinitás,
  • Excel alapos ismerete elengedhetetlen feltétel,
  • önálló, precíz, alapos munkavégzés
  • megbízhatóság, terhelhetőség,rugalmasság.

A pályázatnál előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás
  • számviteli és kontrolling folyamatok ismerete,

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Logikus, folyamat ismereten alapuló gondolkodásmód;
  • Pro-aktivitás;
  • Kiváló problémafeltáró- és megoldó képesség;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Nagyfokú stressz- és teherbíró képesség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI.

A fényképes önéletrajzokat az alább megadott e-mailcímre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő