www.cvonline.hu

Könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.05.01.
Hirdetés azonosító: 782821

Könyvelő

Partnerünk meghatározó szerepet tölt be a nemzetközi kereskedelemben, világszerte több, több 1000 kereskedelmi egységgel rendelkezik. Biatorbágyi központjukba keresünk szakmailag felkészült, tapasztalt, a német nyelvet társalgási szinten beszélő könyvelőt.

Feladatok:

- házipénztár kezelés
- számlaegyeztetés
- bankszámlakivonatok feldoglozása
- számlák teljes körű feldolgozása a beérkezéstől a számlák lekönyveléséig
- tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése és összevetése a vonatkozó leltárjegyzékekkel
- fizetési felszólítások kiállítása és kezelése, utókövetése
- napi és heti forgalmak rögzítése nyomokövetése
- áruátvételi adatok feldolgozása és összevetésük a vonatkozó árubizonylatokkal
- számlák és számviteli bizonylatok kiállítása
- adóbevallásokhoz, jelentésekhez, statisztikákhoz szükséges analitikákat, adattáblákat elkészítése

Elvárások:

- mérlegképes könyvelői képesítés
- 4+ éves magyar szabályok szerint zajló könyvelésben, szerzett tapasztalat
- társalgási szintű német nyelvtudás
- elkötelezettség, terhelhetőség, csapatjátékos hozzáállás
- megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk:

- német vállalati kultúra
- szabályozott munkafolyamatok
- stabil, kiszámítható munkahely
- prosperáló, növekvő vállalati háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a