www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1331 napja lejárt

Cégünk, a Bio-Fungi Kft Magyarország vezető gombaipari cége, könyvelésben, pénzügyi szervezésben, controlling rendszerben jártas

Könyvelő

munkakörbe pályázati felhívást tesz.

Elvárásaink:

  • Szakirányú közgazdasági végzettség,
  • Mérlegképes könyvelő képesítés
  • Pénzügy és könyvelés területen szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Költségvetések készítése és nyomon követése
  • Nagy munkabírás
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Erkölcsi bizonyítvány

 Ami előnyt jelent:

  • Adózási ismeret
  • Munkaügy ismerete
  • Termelés és kereskedelmi cégnél szerzett gyakorlat
  • Angol nyelv ismerete

Amit ajánlunk:

  • Jó munkahely fejlődőképes cégben
  • Stabil háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú, biztos jövő
  • Azonnali kezdés

Feladatok:

  • A cég jelenlegi könyvelési struktúrájába való beilleszkedés
  • A management felé való rendszeres jelentésadás
  • A jövőbeni beruházások költségvetésében való részvétel
  • Pályázatírásokban, pályázatok elszámolásában aktív részvétel
  • Önköltségszámítás

Munkavégzés helye: Áporka Szabadság telep, Kiskunlacháza mellett.

Önéletrajzát kérjük írásban küldje el „Könyvelő” jeligével 2014. március 31-ig a lent megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő