www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 772994

Ágazatában piacvezetők közé tartozó, magyar tulajdonú, több mint 20 éve működő, folyamatosan fejlődő szolgáltató cégcsoport, zuglói központjába keres új munkatársukat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Feladatok:
  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása 8 fős számviteli csapat tagjaként;
  • számlázás, adminisztráció;
  • szállítói számla könyvelése;
  • tárgyi eszköz állományváltozások könyvelése.
Elvárások:
  • pénzügyi-számviteli végzettség;
  • adóügyi alapismeretek;
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat;
  • önálló, precíz, gyors munkavégzés;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • mérlegképes könyvelői végzettséget előnyként értékeljük.
Amit kínálunk:
  • jó munkahelyi légkör;
  • fiatal, dinamikus csapat;
  • tapasztalatszerzési, fejlődési lehetőség;
  • stabil munkahely.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot, valamint a motivációs levelet a E-mail cím megjelenítése címre várjuk. A tárgy mezőben kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését.