www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1226 napja lejárt

Médiapiacon tevékenykedő IKO Kábeltévé Kft. Budapest, XXII. kerületi székhelyére

Könyvelő

munkatársat keres.

Feladatok:

  • kimenő számlák kiállítása és azok könyvelése,
  • bejövő számlák könyvelése,
  • bank és pénztár könyvelések,
  • vegyes könyvelések,
  • tárgyi eszközök aktiválása,
  • adóbevallások készítése,
  • statisztikák készítése,
  • vevő, szállító analitika karbantartása, egyeztetések a partnerekkel,
  • mérleg számlák egyeztetése,
  • ad-hoc riportok készítése,
  • éves zárásban való aktív részvétel.

Elvárások:

  • könyvelői munkakörben eltöltött legalább 2-3 éves gyakorlat,
  • megalapozott számviteli és adózási ismeretek és azok alkalmazása a gyakorlatban, (mérlegképes könyvelői végzettség előny)
  • számviteli (Navision ismeret előnyt jelent) és ügyviteli szoftverek (pl.: Microsoft Excel, Word, Outlook) biztos felhasználói ismerete,
  • hatékony munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, s megfelel a fenti elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Eszteró Mercédesz

HR vezető

IKO Kábeltévé Szolgáltató Kft.

1222 Budapest, Nagytétényi út 29.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő