www.cvonline.hu

Könyvelő

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 760944

Magyar tulajdonú, közepes méretű kereskedelmi vállalatcsoport munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:
  • Szállító/vevő számlák, pénztár, bank kontírozása, könyvelése, analitika vezetése
  • Főkönyvi könyvelési feladatok
  • Adóbevallások önálló elkészítése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásának kezelése
  • Havi, negyedéves és éves záráshoz kapcsolódó feladatok ellátása, éves beszámoló készítése
  • Közreműködés az éves könyvvizsgálat lebonyolításában
Elvárások:
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Biztos, naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Terhelhető, rugalmas személyiség
  • Könyvelési területen szerzett legalább 3 éves szakmai gyakorlat
Előny:
  • Integrált vállalatirányítási rendszer használatában való jártasság
  • Patikai könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Számlázásban szerzett gyakorlat
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem
  • helyi utazási bérlet
  • Cafetéria
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
A fényképes magyar nyelvű önéletrajzot és motivációs levelet a fizetési igény feltüntetésével, a tárgy mezőben a várost és a Könyvelő munkakört megjelölve a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.