www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1245 napja lejárt

A Bátorcoop Szövetkezet

könyvelő

munkatársat keres

Feladatok:

  • Teljes körű, önálló könyvelési feladatok
  • Bevallások elkészítése a határidők szigorú betartásával
  • Illetékes hatóságokkal való kapcsolattartás, adatszolgáltatás
  • Éves és évközi beszámolók készítése
  • Pénzügyi döntések előkészítéséhez információk szolgáltatása az ügyfelek részére
  • Könyvvizsgálat előkészítése, együttműködés a könyvvizsgálóval
  • Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárásaink:

  • Felsőfokú közgazdász végzettség (pénzügy, számvitel) és/vagy regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Megalapozott számviteli és adózási ismeretek és azok alkalmazása a gyakorlatban
  • Minimum 3-5 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Önálló és csoportban történő hatékony munkavégzés
  • Nagyfokú teherbírás

Munkavégzés helye:

Nyírbátor

Jelentkezési határidő: 2014. március 10.

 Fényképes önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő