www.cvonline.hu

Könyvelő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 753833
lejárt

Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt már több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal partnercégünk részére keresünk könyvelő munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Szállítószámlák könyvelés és bevallás előtti ellenőrzése, feldolgozása/könyvelése a rendszerekben,
  • Bankkivonatok könyvelése, vegyesnapló könyvelése (elhatárolás, értékcsökkenés, összevezetések, stb)
  • Riportálási feladatok, analitikus és főkönyvi egyeztetések, tárgyi eszköz nyilvántartás
  • Esetenként adminisztrációs feladatok (irodaszer rendelés, szállásfoglalás, dokumentálás, archiválás)

Elvárások:

  • Könyvelési gyakorlat  (minimum 2 év)
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Excel alapos ismerete
  • Angol középfok
  • Részmunkaidő, 6 óra

Munkaidő: 8:30 - 17:00 időtartamon belül 6 óra

Előnyt jelent:

  • Proaktív
  • Önálló
  • Pontos
  • Lelkiismeretes

Amit nyújtunk:

  • BKV bérlet
  • Kellemes munkaköri légkör