www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 1304 napja lejárt

A DELOG Kft.,

a Debreceni Logisztikai Központ és Ipari Park tulajdonosa és üzemeltetője

KÖNYVELŐ

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • a cég könyvelési feladatainak teljes körű, önálló ellátása
  • önálló mérlegkészítés
  • éves és havi zárások készítése
  • bevallások, statisztikai jelentések elkészítése
  • hatóságokkal, könyvvizsgálóval való kapcsolattartás
  • naprakész információk biztosítása a menedzsment részére

Elvárások:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • min. 3 éves, teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • naprakész adózási és könyvelési ismeretek
  • magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • magas fokú önállóság a munkavégzésben
  • precíz, megbízható, rugalmas, terhelhető személyiség

Amit kínálunk:

  • összeszokott, stabil csapat, vezetői támogatással
  • biztos hátterű cég, szakmai fejlődési lehetőséggel
  • színvonalas munkakörülmények

Munkavégéz helye: Debrecen

Jelentekzési határidő: 2014.02.24

Jelentkezés: az alább megadott e-mail címen a fizetési igény megjelölésével.

Helyek Debrecen
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő