www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 1055 napja lejárt

Munkaerő-kölcsönzéssel, közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatással foglalkozó személyzeti tanácsadó cég keres munkatársat

KÖNYVELŐ

pozícióba

 Feladatok

  • Meglévő 11 cég teljes könyvvitele
  • Számlák, elszámolások – főként azonos vagy hasonló típusú tranzakciók – teljes körű, önálló ellenőrzése, könyvelése, integrált könyvelési rendszerben
  • A pénzügyi osztály és a könyvelés munkájának támogatása
  • A lekönyvelt adatok egyeztetése, egyszerűbb riportok készítése
  • A szállítói törzsadatokkal kapcsolatos adminisztráció elkészítése
  • Egyéb, ad-hoc jelleggel felmerülő pénzügyi és számviteli feladatok elvégzése
  • Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés felügyelete és irányítása
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásának felügyelete
  • Főkönyvi kivonatok összeállítása, elemzése
  • Havi, negyedéves és év végi zárási feladatok elvégzése
  • Mérleg- és eredmény kimutatások elkészítése
  • Könyvvizsgálatokon való közreműködés
  • Adó és számviteli törvények folyamatos nyomon követése, betartása

Elvárások

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Aktív tudás teljes körű könyvelésben
  • Min. 5 éves szakmai tapasztalat
  • Mérlegkészítésben való jártasság, bevallások, statisztikák készítésében szerzett gyakorlat
  • Adózási gyakorlat
  • Erős pszichikai állóképesség
  • Jó csapatjátékos
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Excel)
  • Önálló munkavégzés, prioritások felállításának képessége
  • Lojalitás, csapatmunka
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Terhelhetőség

Előny

  • Octopus könyvelési program használata / aktív tudás

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti vagy megbízásos (szerződéses vállalkozói jogviszony) munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikusan fejlődő, modern munkahely
  • Fiatalos, barátságos hangulatú légkör

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy „könyvelő” jeligével küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő