www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1125 napja lejárt

Biztos háttérrel rendelkező cég keres munkatársat

Könyvelő

pozícióba

Feladatok és felelősség:

  • Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés,
  • Pénztár, szállító, vevő, bank, adó, tárgyi eszköz analitikák vezetése, egyeztetése
  • Házipénztár kezelése
  • Adóbevallások elkészítésében való részvétel
  • Mérlegkészítésben és zárásokban való részvétel
  • Kapcsolat könyvvizsgálóval, audit lebonyolítása
  • Törvény által előírt jelentések készítése (pl. MNB, KSH stb.),
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves munkatapasztalat számvitel-pénzügy területén
  • Precíz, munkavégzés, nagyfokú önállóság
  • Rugalmasság, alkalmazkodóképesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • mérlegképes könyvelői regisztráció nem feltétel

Előny:

  • Apolló könyvelési program több éves ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszútávon biztos munkalehetőség
  • Változatos és érdekes munkakör
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:

Budapest. XI. kerület

Munkakezdés:

azonnal

Fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő