www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1117 napja lejárt

Az OREX Óra – Ékszer Kereskedőház Zrt.

az ékszer és óra forgalmazásban Magyarország piacvezető vállalata.

Az ország közel 40 pontján, jó minőségű, megbízható forrásból származó, a törvényi előírásoknak mindenben megfelelő arany és ezüst ékszerekkel,

órák és ajándékcikkek széles választékával fogadjuk ügyfeleinket.

Szervezetünkbe a budapesti, Andrássy út 64. szám alatt működő központunkba

 Könyvelői

munkatársat keresünk, azonnali belépéssel

Feladatok:

  • A központi pénztár teljes körű vezetése (költségszámlák, előlegek, átvezetések)
  • Boltelszámoltatás, boltok pénztár könyveléseinek ellenőrzése
  • Kimenő számlák elkészítése
  • Havi zárásokban való aktív részvétele (egyenlegegyeztetések)
  • Tárgyi eszközök könyvelése,
  • kontrolling jelentések készítése

 Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Könyvelésben (kereskedelmi területen) szerzett gyakorlat
  • magas szintű SAP könyvelési modul és Excel ismeretek
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • precizitás, csapatmunkára való nyitottság, magas fokú stressztűrő képesség,  önálló munkavégzés képessége

 Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Stabil munkahelyi környezet
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben álláshirdetésünkkel felkeltettük az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát, végzettség igazoló dokumentumait és  rövid bemutatkozó levelét, a megpályázott pozíció megnevezésével, valamint fizetési igény megjelölésével, az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő