www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1140 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég adminisztratív területre az alábbi pozícióba munkatársakat keres

Könyvelő

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelés
  • Adóbevallások, éves beszámolók készítése
  • Hó végi zárási feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, társosztályokkal
  • Belső riportok, statisztikák készítése
  • Adatszolgáltatás

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3 éves könyvelői tapasztalat
  • Naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • Problémamegoldó és stressztűrő képesség
  • Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiemelkedő munkabírás, terhelhetőség

Előny:

  • Azonnali munkakezdés
  • Mobilitás, rugalmasság

Helyszín:

  •  Budapest

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok
  • Stabil vállalati háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fiatalos csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő