www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1343 napja lejárt

Budapesti XIV. kerületi könyvelőiroda heti 20 órás részmunkaidőre könyvelőt keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Számlák kontírozása, könyvelése
  • Házi pénztár könyvelése
  • Banki bizonylatok könyvelése
  • Adóbevallások elkészítése
  • Egyéb főkönyvi tételek könyvelése
  • Havi és éves zárásban való részvétel
  • Együttműködés a pénzügy területén dolgozókkal
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció nem szükséges)
  • Legalább 3 éves hasonló jellegű területen szerzett tapasztalat
  • Emelt szintű felhasználói számítógépes ismeretek (MS Word, Excel)
  • Magyar számviteli és adózási szabályok széleskörű, naprakész ismerete
  • Hatékony, precíz munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt
  • Jó kommunikációs készség

A fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével az alább megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő