www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1385 napja lejárt

Piacvezető nemzetközi kereskedelmi cég  keres fiatalos, dinamikus csapatába tapasztalt könyvelőt.

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 3 év releváns tapasztalat nemzetközi cégnél
  • Adózási gyakorlat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • MS Office (elsősorban Excel) alapos ismerete
  • Precizitás
  • Rugalmasság
  • Jó csapatszellem

Előnyök:

  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Scala rendszer ismerete

A leendő munkatárs feladatai következők lesznek:

  • Alapbizonylatok könyvelése (bejövő számlák)
  • Egyéb vegyes könyvelések, elhatárolások a magyar jogszabályi háttérnek és a nemzetközi elvárásoknak megfelelően
  • Részvétel a zárási feladatokban
  • Szükséges adó-, és járulék bevallások elkészítése (ÁFA, TAO, SZJA, stb.)
  • Szükséges statisztikai, és egyéb kimutatások elkészítése az állami intézményeknek
  • Egyes rendszeres belső riportok, kimutatások készítése
  • Banki utalások előkészítése
  • Ad-hoc kimutatások készítése
  • Együttműködés a cég egyéb területeivel a költségek tekintetében

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria rendszer
  • Stabil, megbízható nemzetközi háttér
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: önéletrajzát az alább megadott e-mail címre küldheti fizetési igény megjelölésével

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő