www.cvonline.hu

Könyvelő

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 585658

Nemzetközi hátterű pénzügyi partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:
  • Értékpapírok forgalmazásával és letétkezelésével kapcsolatos fizetési kötelezettségek és követelések elszámolása, nyilvántartása,
  • házi- és ügyfélpénztár kezelése,
  • adatszolgáltatási kötelezettségek határidőre történő teljesítése (PSZÁF, MNB, BÉT, BEVA),
  • törzsadatok rögzítése, nyilvántartása,
  • jogszabályok változásainak nyomon követése.
Elvárások:
  • Könyvelői középfokú végzettség,
  • könyvelésben szerzett 1 éves szakmai tapasztalat,
  • előny: brókercég könyvelésében szerzett tapasztalat,
  • alapfokú angol nyelvtudás,
  • terhelhetőség,
  • precíz, pontos munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • hosszú távú lehetőség,
  • kiváló környezet,
  • esetlegesen teljes munkaidős munkakör kialakítása.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P heti 20 óra változó beosztásban. (5.ker.)
Kapcsolat:
Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehet az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül. Referencia szám: IF kv