www.cvonline.hu

Könyvelő

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Győr-Moson-Sopron
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Nemzetközi gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat győri irodájukba az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:

  • Havi könyvelési feladatok ellátása a könyvelő csapat tagjaként
  • Banki könyvelés, szállító számlák könyvelése, számlaellenőrzés a cég ügyviteli rendszerében
  • Részvétel az adóbevallások, jelentések elkészítésében
  • Pénztár kezelése
  • CMR és vámdokumentumok ellenőrzése
  • Általános adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés (pénzügyi felsőfokú végzettség előnyt jelent!)
  • 1-2 éves könyvelői gyakorlat
  • Kommunikációképes német, esetleg angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló számítástechnikai ismeretek (Excel, könyvelő programok)
  • Csapatjátékos beállítottság

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járási támogatás
  • Szakmai és nyelvi továbbképzések
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi hátterű nagyvállalatnál
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  •          Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.