www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés tegnap lejárt

Országos szintű cégcsoport

Könyvelő

munkatársat keres sikeres csapatába

Főbb feladatok:

  • A cégcsoport egyes cégeinek teljes körű könyvelése
  • Operatív könyvelési feladatok
  • Havi és éves zárások elkészítése
  • ÁFA és adóbevallások készítése
  • Számlázás, postázással kapcsolatos teendők
  • Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • Naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló, precíz, alapos munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség

Amit kínálunk:

  • Kiemelt fizetés
  • Stabil, megbízható egzisztencia és munkahely
  • Kellemes munkahelyi környezet és légkör
  • Professzionális szakmai háttér stáb, kiváló infrastruktúra

Munkavégzés helye: Debrecen
Munkakezdés: azonnal.

Jelentkezését csatolt önéletrajz megküldésével és fizetési igény megjelölésével várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Debrecen
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű