www.cvonline.hu

Könyvelő

  • Company_icon HRG Hungary Kft
  • Location_icon VII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva

Multinacionális, vállalati utaztatási szektorban működő partnercégünk a Hogg Robinson Magyarország Kft. keresi hosszú távra, új munkatársát

KÖNYVELŐ

pozícióba.

Munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

  • Beérkező számlák könyvelése
  • Pénztár, bank, vegyes könyvelés
  • ÁFA bevallás készítése
  • Analitikák, riportok készítése

Az ideális jelölt az alábbi képzettséggel és képességekkel rendelkezik:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 2-3 éves, könyvelésben szerzett tapasztalat
  • ÁFA ismeretek, ÁFA bevallás elkészítésében szerzett gyakorlat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló számítógépes és excel ismeretek

Előnyt jelent: Utazási irodában szerzett gyakorlat

Amit kínálunk leendő Kollégánknak:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kreatív és változatos munkakör egy multinacionális hátterű vállalatban
  • Kellemes, jól megközelíthető munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: Budapest, Rákóczi út 42.

Helyek VII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol