www.cvonline.hu

Könyvelő

  • Company_icon OBO Bettermann Hungary Kft.
  • Location_icon Bugyi, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

Több mint 30 000 féle termékünkkel és 3000 munkatársunkkal világviszonylatban a legjelentősebb vállalkozások közé tartozunk. Nyolc országban rendelkezünk gyártó üzemmel és több, mint negyven országban értékesítjük termékeinket. Fő profilunk: villamos szerelési és túlfeszültség-védelmi termékek gyártása és forgalmazása az építőipar számára.

Csapatunk bővítésére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • Bejövő számlák könyvelése
  • Házi pénztárak kezelése és könyvelése
  • Kimenő számlák elkészítése
  • Aktív részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban, adóbevallások előkészítésében

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Stabil, kommunikációképes szakmai német nyelvtudás, angol nyelvtudás előny
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési lehetőség, nemzetközi szakmai feladatok, képzések
  • Biztos, versenyképes juttatási csomag
  • Dinamikus, inspiráló csapatban való munkavégzés
  • Családias, de ugyanakkor nemzetközi szintű környezet
  • Érdekes szakmai feladatok, melyek önállóságot és felelősségvállalási képességet feltételeznek
  • Munkába járás támogatása ingyenes céges buszjáratokkal (Budapest, Alsónémedi, Ócsa, Dabas, Érd, Szigetszentmiklós, Szigethalom, Dunavarsány, Délegyháza) vagy utazási költségtérítéssel

Munkavégzés helye: Bugyi község (Pest megye)

Az önéletrajzokat a lenti e-mail címre várjuk.

Jelentkezz most és dolgozz velünk egy világszínvonalú családi vállalatnál!

Helyek Bugyi
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű