www.cvonline.hu

Könyvelő

  • Company_icon MASC Kft.
  • Location_icon Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

KÖNYVELŐ
MASC Kft.

Ha Ön képes magas szintű, önálló, termelékeny munkavégzésre, kitartó a rutinfeladatok ellátásában és kreatív a váratlan helyzetek kezelésében, valamint szeretne hosszú távon egy stabil munkahelyen, korrekt munkakörülmények között egy jó csapatban dolgozni, akkor szívesen várjuk jelentkezését az alábbi feltételekkel!

Szakmai elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • Naprakész adózási és számviteli ismeretek
  • Minimum 3 éves könyvelőirodai gyakorlat
  • Referenciák bemutatása

Személyiségét illetően:

  • Megbízható, precíz, munkájára és környezetére igényes
  • Rendszerben látó és gondolkodó
  • Képes egyedül és csapatban is dolgozni
  • Megoldáscentrikus
  • Motivált, lelkes, kitartó
  • Lelkiismeretes, vállalja munkájáért a felelősséget
  • Jól kommunikál
  • Magatartása etikus

Előny, de nem feltétel:

  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás

Feladatok:

  • Társas vállalkozások teljes körű könyvelése, kapcsolódó bevallások és az éves beszámoló elkészítése önállóan
  • Ügyfelekkel és hatósági szervekkel történő kapcsolattartás

Bérezés, juttatások:

  • Bérezés megegyezés szerint (bér, teljesítmény-orientált bérezési rendszer)
  • Cafeteria, munkába járás költségtérítése
  • Képzési lehetőségek, támogatás a vezetés által

Munkavégzés helye, munkaidő:

  • Győr; hétfőtől csütörtökig 7.30-16.30, pénteken 7.30-13.30

Profilunk:

  • Gazdasági társaságok teljes körű könyvvitele, adótanácsadás, bér- és munkaügyi ügyintézés

Fényképpel és referenciákkal ellátott pályázati anyagát a pozíció és a bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol