www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 5 napja lejárt

A Borsodvíz Önkormányzati Közüzemi Szolgáltató Zrt.

KÖNYVELŐ

munkatársat keres miskolci központjába

Feladatok:

  • napi könyvelési feladatok ellátása, főkönyvi és analitikus könyvelés, folyószámla és főkönyv egyeztetése
  • bizonylatok (szállító) kontírozása, könyvelése
  • utókalkulációs tevékenység
  • közreműködés az időszaki zárlati és éves beszámoló-készítési munkálatokban
  • adatszolgáltatások elkészítése

Elvárások:

  • minimum középfokú számviteli végzettség
  • 1-2 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • gyors és pontos adatrögzítés
  • precíz, önálló munkavégzés
  • magasfokú excel ismeret

Előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés

A jelentkezéseket, szakmai önéletrajzot a bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük leadni 2017. október 30-ig.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű