www.cvonline.hu

Könyvelő

  • Company_icon AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelõ Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt. teljes munkaidőben

KÖNYVELŐT

keres.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:   Budapest, Kálvin tér 12-13.

Leendő feladataid:

  • befektetési alapok teljeskörű könyvelése és kapcsolódó egyéb számviteli feladatainak ellátása,
  • zárásokban, éves könyvvizsgálatban való részvétel, kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal,
  • adatszolgáltatás társterületek és a Felügyelet részére,
  • számviteli/befektetési riportok készítése társterületek és ügyfelek részére,
  • belső folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • mérlegképes könyvelői képesítés,
  • számviteli/könyvelési területen megszerzett tapasztalat,
  • alapszintű angol nyelvismeret,
  • MS Office alkalmazások ismerete, erős MS Excel tudás.

Előnyök:

  • befektetési alapok könyvelésében szerzett tapasztalat.

Rád van szükségünk, ha:

  • precíz vagy és elhivatott a minőségi munkavégzés iránt,
  • képes vagy önállóan és felelősségteljesen dolgozni a határidők figyelembe vételével,
  • szeretnél egy biztos hátterű, elismert társaság munkatársa lenni.

Amit kínálunk:

  • nemzetközi nagyvállalati környezet,
  • versenyképes fizetés,
  • komplex, felelősségteljes munka,
  • hosszú távú együttműködés lehetősége.

Ragadd meg a lehetőséget, és jelentkezz a Jelentkezés gombra kattintva!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző, Befektetési tanácsadó
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol