www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 58 napja lejárt

Könyvelő

Feladatok

  • Szállítói számlák könyvelése, ellenőrzése
  • Részvétel az egyeztetési feladatokban (analitika – főkönyv)
  • Vevő-szállító folyószámlák egyeztetése
  • Bankszámlakivonatok ellenőrzése, könyvelése
  • KHS statisztikák készítése
  • Bér feladás könyvelése
  • Tárgyi eszközök könyvelése
  • Aktív részvétel az éves zárásban
  • Belső adatszolgáltatás (hatóságok, valamint a vállalatcsoport osztálya felé)

Elvárások

  • Könyvelői végzettség (számviteli, vállalkozási szak)
  • Könyvelésben szerzett tapasztalat (1-3 év)
  • MS Excel, Word felhasználói ismeretek
  • Megbízható, precíz, felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (előny: Kulcs-Soft)
  • Angol középfokú nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Munkavégzéshez szükséges továbbképzések, tréningek biztosítása
  • Modern, fiatalos környezet
  • Jó munkahelyi légkör, támogató csapat
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Piacképes fizetés
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol