www.cvonline.hu

Könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.19.
Jelentkezési határidő: 2017.10.24.
Könyvelő

Teljes körű könyvelő pozícióba keresünk munkatársat multinacionális szolgáltató vállalathoz.

Pozíció leírása / Job description

- ügyfelek főkönyvi és analitikus könyvelése
- tárgyi eszköz analitikus nyilvántartásának vezetése
- bizonylatok kontírozása
- szigorú számadású bizonylatok ellenőrzése
- könyvelendő bérszámfejtések ellenőrzése
- zárásban való részvétel (havi, negyedéves, éves)
- adatszolgáltatások elkészítése az ügyfelek részére (riporting)
- statisztikai jelentések, adatszolgáltatások, bevallások elkészítése a hatóságok felé
- ügyfelekkel való kapcsolattartás
- éves beszámoló előkészítése
- könyvvizsgálatok lebonyolításában való részvétel

Elvárások / Requirements

- minimum 2 éves könyvelői gyakorlat cégek teljes körű könyvelésével kapcsolatban
- gazdasági területen szerzett végzettség
- kitűnő kommunikációs képesség
- önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előny:
- mérlegképes könyvelői képesítés
- társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás
- SAP ismeret
- NGM regisztráció

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes jövedelem
- fiatalos csapat
- kellemes munkakörnyezet

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
KÖNYVELŐ

Borsodvíz Zrt.

A Borsodvíz Önkormányzati Közüzemi Szolgáltató ...
Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

Könyvelő

Trenkwalder Kft

Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező autóipar...
Győr-Moson-Sopron

Könyvelő

Multinacionális partnerünk részére keresünk mun...
Komárom-Esztergom, Magyarország