www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 117 napja lejárt

Budapesti cég

Könyvelő

pozícióra pályázatot hirdet:

Feladatok:

  • Társaságok könyvelési feladatainak elvégzése;
  • Közbenső beszámolók, éves beszámolók, adóbevallások elkészítése;
  • Könyvvizsgálóval való kapcsolattartás;
  • Rendszeres és eseti jellegű adatszolgáltatások, kimutatások készítése.
  • Adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú diploma;
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés;
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Előnyt jelent a felszámolási és végelszámolási eljárások terén szerzett tapasztalat.

Egyéb elvárások:

  • Önállóság
  • Talpraesettség
  • Szorgalmas munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés
  • Versenyképes béren kívüli juttatási csomag

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Adószakértő, Bérszámfejtő, Főkönyvelő, Kontroller, Könyvelő, Könyvvizsgáló, Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű