www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

1992-ben alakult budapesti (Batthyány térhez közeli) könyvvizsgáló- és könyvelőiroda
munkatársat keres

KÖNYVELŐ

munkakörbe

Feladat:

  • önállóan kontírozza és könyveli a gazdasági eseményeket, könyvviteli feladásokat és kapcsolódó számításokat készít
  • analitikus kimutatások, táblázatok, adatszolgáltatások összeállítása
  • az iroda ügyviteli részfeladatainak ellátása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • hivatali ügyintézések

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • legalább 2 éves szakmai gyakorlat
  • önálló, pontos, minőségi és lelkiismeretes munkavégzés
  • haladó szintű felhasználói számítógépes ismeretek
  • felelősségteljes gondolkodás
  • problémamegoldó hozzáállás

Előny:

  • társadalombiztosítási ügyintéző képesítés
  • bérügyintéző képesítés
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • jól felszerelt, igényes munkahely
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai továbbfejlődési, széles körű tapasztalatszerzési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, I. kerület Mária tér 5. mfszt. 1. (Batthyány térhez közel)
Munkaidő:
H-Cs: 8.00 - 17.00, P: 8.00-14.30

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését akkor fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével, valamint iskolai bizonyítványainak másolatait a lenti e-mail címen várjuk!

Helyek I. kerület
Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő, Könyvelő, Pénzügyi asszisztens, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő