www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 31 napja lejárt

A Bosal Csoport belgiumi központú vállalkozás, mely 42 országban mintegy 7000 munkavállalót foglalkoztat. A tevékenysége autóipari kiegészítő termékek gyártása, mellyel gyári beszállítóként kapcsolódik a nagy autógyártó márkákhoz és mindezen termékeket kereskedelmi forgalomba is hozza.

A cégcsoport két magyarországi telephellyel rendelkezik. A kecskeméti gyárat 2003-ban alapították és vonóhorgokat, vonógömböket, tetőcsomagtartókat, autóemelőket és szélfogókat gyárt és fejleszt. A kecskeméti egység jelenleg 700 munkavállalót foglalkoztat és dinamikusan fejlődő szervezetébe keres most lelkes, proaktív új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Könyvelő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A társasághoz beérkező/kimenő számlák és bizonylatok kontírozása
  • Hó végi zárásokban aktív részvétel, elhatárolások, zárás utáni egyeztetések elvégzése
  • Bevallások előkészítése
  • Az év végi zárásban aktív részvétel
  • Vevői kapcsolattartás, számlareklamációk kezelése („self billing” rendszerek ismerete előny)
  • Részvétel külső és belső auditokban
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes Könyvelői végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előny
  • Könyvelési területen szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Attraktív kompenzációs csomag
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Modern munkakörnyezet

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk az alábbi e-mail címre.

Web: www.bosal.com

Címe: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Héliport Ipari Park, hrsz. 11751/43.

Helyek Kecskemét
Csongrád
Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő