www.cvonline.hu

Könyvelő

  • Ez az állásajánlat 3 napon belül lejár

ÁLLÁSHIRDETÉS

KÖNYVELŐI

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE

Nyíregyházi multinacionális cég könyvelőt keres. Középfokú szakmai képesítéssel rendelkező, motivált, hasonló területen szakmai gyakorlatot szerzett munkatársat keresünk. Mérlegképes könyvelői végzettség, angol vagy német nyelvtudás, integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent.

Feladatok:

  • szállítói számlák, pénztár, bank könyvelése,
  • pénztár vezetése, jelentések készítése Excelben,
  • részvétel havi/éves zárásban.

Versenyképes jövedelem.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a megadott e-mail címen lehet.

Munkavégzés helye Nyíregyháza
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Nyíregyháza