www.cvonline.hu
Könyvelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.29.
Jelentkezési határidő: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 1095482
lejárt

Ipari kéziszerszámgépek gyártásával foglalkozó megbízónk számára új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:

  • Aktív közreműködés a vállalat üzleti folyamatainak fejlesztésében
  • Pénzügyi és számviteli operatív tevékenység támogatása
  • Adóbevallások, statisztikák készítése
  • Aktív közreműködés a havi, éves zárási feladatokban
  • A könyvelési és kontrolling tevékenységek hatékonyságának növelése
  • Társosztályokkal való folyamatos együttműködés

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • SAP FI vagy CO felhasználói szintű ismerete
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Professzionális vállalati háttér
  • Dinamikus, támogató munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
  • Lehetséges kezdés: azonnal

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.