www.cvonline.hu

Könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.01.
Jelentkezési határidő: 2016.12.16.
Hirdetés azonosító: 1088649

Könyvelő

Teljes körű könyvelő pozícióba keresünk munkatársat multinacionális szolgáltató vállalathoz.

Feladatok:

- ügyfelek főkönyvi és analitikus könyvelése
- tárgyi eszköz analitikus nyilvántartásának vezetése
- bizonylatok kontírozása
- szigorú számadású bizonylatok ellenőrzése
- könyvelendő bérszámfejtések ellenőrzése
- zárásban való részvétel (havi, negyedéves, éves)
- adatszolgáltatások elkészítése az ügyfelek részére (riporting)
- statisztikai jelentések, adatszolgáltatások, bevallások elkészítése a hatóságok felé
- ügyfelekkel való kapcsolattartás
- éves beszámoló előkészítése
- könyvvizsgálatok lebonyolításában való részvétel

Elvárások:

- minimum 3 éves könyvelői gyakorlat cégek teljes körű könyvelésével kapcsolatban
- gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
- mérlegképes könyvelői képesítés
- társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás
- kitűnő kommunikációs képesség
- önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előny:
- SAP ismeret
- NGM regisztráció

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem
- fiatalos csapat
- kellemes munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján