www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 136 napja lejárt

Az NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.

a Számviteli osztály csapatába keres új munkatársat az alábbi munkakörbe:

KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • A befektetési szolgáltatási üzletághoz kapcsolódó könyvviteli feladatok ellátása.
  • A számvitellel kapcsolatos belső projektek támogatása.
  • Különböző könyvelési feladatok ellátása és az ehhez kapcsolódó analitikák vezetése.
  • Aktív részvétel adatszolgáltatások összeállításában, és a felelősségi körébe tartozó adatszolgáltatások elkészítésében.
  • Ad hoc számviteli feladatok elvégzése.
  • Aktív részvétel a havi/negyedéves/éves zárási feladatokban.
  • Közreműködés az adóhatósági, MNB és könyvvizsgálói auditokban.
  • Közreműködés a Magyar Számviteli Törvény szerint összeállított és közétett éves beszámoló mérlegének és eredmény kimutatásának elkészítésében.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, vagy mérlegképes könyvelői képesítés
  • A magyar számviteli, adózási jogszabályok naprakész ismerete
  • Banknál, takarékszövetkezetnél vagy befektetési szolgáltatónál szerzett gyakorlat
  • Csapatmunka és együttműködés
  • Alaposság
  • Precizitás
  • Problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Clavis rendszer alkalmazásában való jártasság
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Egyedi szakmai környezet
  • Versenyképes juttatási csomag

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő