www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • Az állásajánlat lejárt.

Debreceni, fiatalos iroda keres, önállóan dolgozni tudó

KÖNYVELŐ

munkatársat

Feladatok:

  • Az iroda által könyvelt cégek beérkező bizonylatainak szétszedése, kontírozása, rögzítése
  • Közreműködés az adóbevallások, statisztikák elkészítésében
  • Aktív közreműködés a havi, éves zárási feladatokban

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség vagy minimum számviteli ügyintézői végzettség
  • Legalább 1-2 év szakmában eltöltött idő

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, támogató munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Debrecen
  • Lehetséges kezdés: azonnal

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen