www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 293 napja lejárt

Hajdúböszörményi Vagyonkezelő Zrt.
az
alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Könyvelő

Feladatok:

  • kimenő számlázás, szállítói számlák könyvelése, TE kezelés, bank könyvelése
  • negyedéves zárások előkészítése
  • bevallások előkészítése
  • beszámolók előkészítése, zárási feladatokban közreműködés
  • havi szintű kimutatások készítése

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői vagy főiskolai szakirányú végzettség
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • önálló, pontos, minőségi munkavégzés
  • precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • jól felszerelt, igényes munkahely
  • hosszú távú munkalehetőség
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Hajdúböszörmény

  • pályázat benyújtási határideje: 2016. október 29.
  • az önéletrajzot elektronikusan a lenti e-mail címre „könyvelő” megjelöléssel kérjük beküldeni.
  • a pályázathoz csatolandók:
    • részletes, fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
    • végzettséget igazoló bizonyítványok másolata.
Helyek Hajdúböszörmény
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő