www.cvonline.hu

Könyvelő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Könyvelőt keres

budapesti székhelyű kiskereskedelmi vállalatcsoport.

Főbb feladatok:

  • vállalkozások teljes körű könyvelői feladatainak ellátása•
  • adóbevallások elkészítése
  • számviteli beszámolók összeállítása, elkészítése
  • évközi és éves zárásokhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • amortizáció kalkulálása
  • kapcsolattartás a könyvvizsgálóval
  • analitikus nyilvántartások vezetése, egyeztetése
  • bérszámfejtés, kapcsolódó bevallási feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • mérlegképes könyvelő végzettség
  • könyvelési területen szerzett legalább 3-5 éves gyakorlat
  • könyvelőprogramok ismerete
  • bérszámfejtői végzettség, gyakorlat
  • megbízhatóság, precizitás, jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés mellett képesség a csapatmunkára

Előny:

  • magas szintű MS Office ismeret

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület

Amennyiben szeretne egy dinamikus, jó hangulatú csapatban dolgozni, küldje el fényképes önéletrajzát, és motivációs levelét, fizetési elvárásainak feltüntetésével az alábbi email címre.

Munkavégzés helye Budapest, 13. kerület
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest