www.cvonline.hu
Könyvelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1081493

Multinacionális partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:

  • Be- és kimenő számlák kiállítása, kontírozása, ellenőrzése, könyvelése
  • Pénztárkezelés, pénztári könyvelés lebonyolítása, átutalások intézése
  • Adózáshoz kötődő feladatok ellátása
  • Bankszámlakivonatokkal kapcsolatos ellenőrzési és könyvelési feladatok
  • Havi és éves zárásokban történő részvétel
  • Tárgyi eszközök könyvelése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv ismerete
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete (főképpen Word, Excel)
  • Precizitás, megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Továbbképzések lehetősége

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.