www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.20.
 Hirdetés azonosító: 1081093
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció illetve az orvostechnika területéről. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Könyvelő

Feladatok
  • Számlák ellenőrzése és kezelése
  • Banki utalások előkészítése
  • Főkönyvi feladások előkészítése, egyeztetések
  • Pénztár kezelés
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Adatszolgáltatás
  • Részvétel a belső és külső auditokon

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Naprakész szakmai ismeretek
Előny
  • Mérlegképes vagy felsőfokú végzettség

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését.