www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 176 napja lejárt

 Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Könyvelő

Feladatok:

  • Napi banki kivonatok könyvelése, analitika vezetése
  • Vevőfolyószámlák egyeztetése, naprakészen tartása
  • Partnerekkel történő egyeztetések
  • Szállítói számlák könyvelése
  • Havi záráshoz kapcsolódóan egyéb könyvelési feladatok

Elvárások:

  • Érettségi, középfokú pénzügyi/számviteli végzettség
  • Erős informatikai tudás, MS Excel ismerete
  • Pontosság, precizitás, képesség az új ismeretek gyors elsajátítására
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Próbaidő után cafeteria
  • Szakmai képzések

Pozíció területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés / Könyvelés

Munkavégzés helye:
Dunakeszi

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Dunakeszi
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő