www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 174 napja lejárt

Könyvelő

Cégbemutató:

Az SCS Stahlschmidt Cable Systems Magyarország Kft. 1993 óta működő német tulajdonban lévő tatabányai cég.  A szervezet fő profilja az autóipar számára gyártott bowdenek, húzókötelek előállítása, melyek az alábbi funkciók ellátását szolgálják: ülések mozgatása, billentése, ajtónyitó szerkezetek reteszelése, külső visszapillantó tükrök mechanikus mozgatása, napfénytető roló mozgatása, illetve klímaberendezések mechanikus vezérlése. A vállalat több, mint 20 éves fennállása során alapvető fontosságúnak tartotta/tartja a folyamatos megújulást és a vevők teljes körű kiszolgálását.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Könyvelői ismeretek
  • Könyvelésben szerzett 2-3 év tapasztalat (Mérlegképes könyvelői végzettség előny)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, Feladattudatosság
  • Együttműködő készség
  • Szabálykövető magatartás

 Feladatok:

  • Tárgyi eszközök könyvelése és nyilvántartása
  • Banki utalások elkészítése
  • Bankkivonatok könyvelése,
  • Házipénztár könyvelése
  • Kimenő és bejövő számlák kontírozása, könyvelése
  • Részvétel a számlázásban
  • Vevőkövetelések nyomon követése
  • Feladathoz kapcsolódó analitikák vezetése
  • Kapcsolattartás a szállítókkal és a vállalatok képviselőivel
  • Az egyes csoportok együttműködő szakmai támogatása

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Családias légkör

Munkavégzés helye: Tatabánya

Helyek Tatabánya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő