www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 181 napja lejárt

Könyvelő

Főbb feladatok:

  • Szállítói számlák könyvelése
  • Banki tranzakciók könyvelése
  • Könyvvizsgálati anyagok előkészítése, audit támogatása
  • Egyéb pénzügyi feladatok (számlázás, banki utalások, stb.)

Szükséges végzettség, képzettség, kompetenciák:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Analitikus készség, precizitás
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Munkavégzés helye: Budaörs

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Helyek Budapest
Budaörs
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő