www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 150 napja lejárt

Ügyfelünk kb.900 tagvállalatot számláló non-profit szervezet egy globális hálózat tagjaként működik Budapesten. Feladatai közé tartozik a tagvállalatok külföldi piacra segítése, informálása és érdekeinek képviselete.

Könyvelő

Feladatok:

  • a szervezetet teljeskörű könyvelése a főkönyvelő irányításával (bérszámfejtés és adózás nélkül)
  • banki utalások intézése és pénztár kezelése
  • munkaidő nyilvántartások vezetése és kapcsolattartás a bérszámfejtővel

Elvárások:

  • teljeskörű könyvelési gyakorlat, jogszabály-ismeret - felsőfokú végzettség
  • integrált vállaltirányítási rendszer használatában szerzett jártasság
  • MS Office, Excel biztos felhasználói ismerete
  • aktív, min. középfokú német nyelvismeret mind szóban, mind pedig írásban

 Előny:

  • mérlegképes minősítés