www.cvonline.hu

Könyvelő

Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek
nagytételes javításával és felújításával foglalkozó vállalat.

Munkatársat keresünk:

Könyvelő

pozícióba a következő feltételekkel

Feladatok:

  • Beérkező számlák rögzítése elektronikus dokumentumkezelő rendszerben, kontírozás
  • Vámhatározatok könyvelése
  • Főkönyvi egyeztetések
  • Bevallások, statisztikák előkészítése
  • Részvétel az SSC munkájában

Elvárások:

  • Mérlegképes regisztráció és/vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-3 év releváns pénzügyi, könyvelési tapasztalat
  • Aktív, kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Jó problémamegoldó és analitikus készség
  • Határozott és talpraesett fellépés

Előny:

  • SAP ismeret
  • Naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • Egyéb nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Változatos feladatkör
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű és angol vagy német nyelvű fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre. A tárgyban kérjük, tüntesse fel: „Könyvelő”.

Munkavégzés helye Budapest XVIII. kerület
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest