www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 208 napja lejárt

A Béres Gyógyszergyár Zrt.
Pénzügyi és Számviteli Osztálya

könyvelő

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  •     Szállítói számlák, vevő számlák, bank, pénztár, vegyes tételek könyvelése
  •     Havi, negyedéves, éves zárási feladatok, ehhez kapcsolódó egyeztetések
  •     Adatszolgáltatás a tulajdonos és az anyavállalat felé, a Társaság által kialakított formában

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Középfokú közgazdasági végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, internet)
  • Precizitás, jó problémamegoldó képesség, csapatmunkában való együttműködési készség

Előny:

  • Szakmai tapasztalat, QAD és/vagy Mozaik rendszer ismerete
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

A munkavégzés helye:

  • Miskolc

Kezdés:

  • 2016. október 01.

A jelentkezés módja:

  • Szakmai önéletrajzát elektronikusan a lenti címre várjuk.
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő