www.cvonline.hu

Könyvelő

  • Frissítve 124 napja

Legalább 3 éves tapasztalatod van könyvelési területen? Rendelkezel mérlegképes könyvelői végzettséggel? Outdoor médiával foglalkozó megbízó vállalatunk budapesti munkavégzéssel keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:

  • Napi könyvelési feladatok ellátása

  • Partnerekkel való kapcsolattartás

  • Havi, negyedéves, éves zárásokhoz kapcsolódó ellenőrzések és egyeztetések

  • Pénzügyi feladatok ellátása (bank könyvelés, utalások)

  • Mérleg és eredménykimutatások készítése

  • Aktív részvétel auditokban és adóhatósági vizsgálatokban

  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Minimum 3 éves számviteli gyakorlat

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

  • Számviteli és adójogszabályok naprakész ismerete

  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (Excel, Word)

  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismeret

Előny:

  • Tárgyi eszköz könyvelésben és nyilvántartásban szerzett tapasztalat

  • SAP ismeret

Személyes kompetenciák:

  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés

  • Rugalmas és határozott személyiség

  • Jó problémamegoldó készség

Amit megbízónk nyújt:

  • Családias légkör

  • Kiváló munkakörülmények

  • Versenyképes fizetés

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Kategória Egyéb
Régió Magyarország