www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 422 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Könyvelő

  Feladatok:

  • Napi rendszerességgel a beérkező számlák, banki kivonatok rögzítése
  • Analitikák elkészítése, egyeztetése a főkönyvi könyvelés adataival
  • Statisztikák elkészítése, bevallások előkészítése
  • Tárgyi eszközök rögzítése, vevő-szállító analitika kezelése-egyeztetése
  • EKÁER szám igénylése, lezárás, EKÁER nyilvántartás
  • Kimutatások készítése
  • Munkabér, járulékok könyvelése, egyeztetése a főkönyvi könyveléssel
  • NAV folyószámla nyomon követése.

  Elvárások:

  • Szakirányú és mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Önállóság, megbízhatóság
  • Precíz és pontos munkavégzés
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség
  • Rendszerezési, szervezési képesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk! :)

  Munkavégzés helye:

  • Kecskemét környéke

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő