www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 425 napja lejárt

Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 6 vidéki telephelyén  közel 300 munkatársat foglalkoztatunk. A kiemelkedő színvonalú spedíciós és logisztikai produkció magas színvonalú adminisztratív háttérszolgáltatásra támaszkodik. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

Számviteli és pénzügyi folyamatokat végző csapatunkba keresünk angolul beszélő munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • Bejövő számlák érkeztetése, kontírozása könyvelése
  • analitikus nyilvántartások vezetése
  • kimenő számlák könyvelése
  • kapcsolattartás angol  nyelven: alvállalkozókkal, pertnerekkel, ügyfelekkel
  • vevő / szállító adatbázis karbantartása
  • tárgyi eszközök analitikus nyilvántartása és az amortizáció főkönyvi könyvelése
  • egyeztetés és kompenzáció a szállítmányozó partnerekkel
  • részvétel statisztikai jelentések elkészítésében
  • aktív közreműködés a havi és negyedéves  zárások elkészítésében, az időszaki riportok elkészítésében

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • mérlegképes végzettség
  • rendszerszemlélet
  • 1-2 éves szakmai gyakorlat
  • megbízható, felelősségteljes , precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Pályakezdők jelentkezését is várjuk !

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • két idegennyelv ismerete
  • integrált rendszerek ismerete
  • fogékonyság, érdeklődés az új feladatok iránt
  • szakmai motiváció és elkötelezettség
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörülmények
  • jó munkahelyi légkör
  • munkavégzés egy nemzetközi csapatban

Munkavégzés helye:

  • Pilisvörösvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a lenti e-mail címre.
Jelentkezési határidő: 2016.augusztus 20.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol