www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 355 napja lejárt

A Landewyck Tobacco Magyarország Kft.

könyvelő

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Termeléssel összefüggő anyagszámlák kontírozása és rögzítése
  • Banki elektronikus átutalások rögzítése
  • Főkönyvi vegyes tételek könyvelése
  • Főkönyvi analitikák egyeztetése, kapcsolódó kimutatások elkészítése
  • Tárgyi eszköz analitika karbantartása, kartonok vezetése, könyvelése
  • Éves záráshoz kapcsolódó mérlegdokumentáció, analitikák összeállításában részvétel
  • Egyéb napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása
  • Kötelező statisztikai jelentések és könyvvizsgálat előkészítésében való részvétel.

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség (vállalkozási szak)
  • minimum 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • naprakész számviteli és adózási ismeretek,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • analitikus gondolkodás
  • precíz, pontos munkavégzés

Juttatások:

  • stabil munkahely, versenyképes jövedelem
  • kellemes munkakörnyezet
  • dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő