www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 279 napja lejárt

A Bodor Major Lovas és Szabadidőpark a Dunakanyar egyik legnagyobb rendezvényhelyszíne, mely komplex idegenforgalmi szolgáltatásokat kínál, most

könyvelőt

keres.

Feladatok:

  • teljeskörű könyvelési feladatok ellátása
  • vevői/szállítói számlák könyvelése
  • számlázás
  • adóbevallás készítése
  • pénztár/bank könyvelése

Elvárásaink:

  • szakirányú végzettség (elsősorban mérlegképes könyvelő)
  • könyvelésben szerzett legalább 5-10 éves tapasztalat
  • precíz, önálló és gyors munkavégzés
  • számviteli és adózási ismeretek

Előnyt jelent:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • azonnali kezdési lehetőség

Az állás azonnali kezdéssel betölthető. Várjuk mindazok jelentkezését, akik megbízható háttérrel, és családias, természetközeli környezettel rendelkező, folyamatosan fejlődő cégnél szeretnének dolgozni. Teljes munkaidős, hosszútávú munkalehetőséget és piacképes juttatást kínálunk.

Egyéb információért látogasson el weboldalunkra:
Link megjelenítése

Fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével várjuk a lenti e-mail címen.

Köszönjük jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő