www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 355 napja lejárt

A Meyer & Levinson fiatalos és dinamikusan bővülő csapatába problémaorientált

KÖNYVELŐKET

keres

Nálunk a helyed, ha:

  • van 3 év szakmai tapasztalatod;
  • imádod a szakmádat;

  • szeretnél a munkád során újat tanulni « azt egyre jobban és jobban végezni;
  • nyitott vagy, sőt kezdeményezője modern informatikai megoldásoknak,

  • jellemző Rád a rugalmasság és van humorérzéked;

és persze ha szívesen együttműködnél egy fantasztikus csapattal, ahol mindig jó a hangulat, nincsenek túlórák, feszített időszakok, csak gondos tervezés, szervezés és megvalósítás! ;)

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Cégek teljes körű könyvelésének önálló ellátása
  • Adóbevallások, beszámolók készítése
  • Különféle adatszolgáltatások, jelentések elkészítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Könyvvizsgálatban való közreműködés

Előny:

  • Kulcs-Soft programok használatában szerzett jártasság

Munkavégzés helye, ideje:

Budapest V. kerület Deák Ferenc u. és / vagy Törökbálint Tó Park u., teljes munkaidő

Jelentkezési határidő: 2016. augusztus 5.

Jelentkezési mód:

Fényképes önéletrajzzal a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő