www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 174 napja lejárt

A GP-Audit Kft.,  könyvvizsgálattal és könyveléssel foglalkozó társaság budapesti irodájába

könyvelő

munkatársat keres.

Cégünk stabil szervezet, ügyfeleinkkel hosszú távon működünk együtt.
Ügyfélkörünk folyamatosan bővül, ezért új pozíciók kerülnek kialakításra a társaságnál.

Munkakör

  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Könyvelésre átadott bizonylatok kontírozása, rögzítése
  • Közreműködés a havi, negyedéves és éves zárlati feladatok elvégzésében,
  • Közreműködés adóbevallások elkészítésében
  • Bérszámfejtési és munkaügyi feladatok ellátása

Szakmai követelmények

  • mérlegképes könyvelői vagy képesített könyvelői végzettség
  • Legalább 1 éves a számvitel területén szerzett szakmai gyakorlat
  • Lelkiismeretes, precíz, megbízható munkavégzés
  • Elvárt nyelvtudás: kommunikáció képes angol nyelvtudás (írásban és szóban)

Amit kínálunk:

  • Stabil céges háttér
  • Igényes munkakörülmények
  • Családias munkahelyi légkör
  • Hosszú távú együttműködés
  • Szakmai fejlődési, továbbképzési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:  Budapest XI. kerület

Foglalkoztatás: teljes munkaidős

Pozíció betöltése: azonnal

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal az alább megadott e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő